Sylwia Kołodziej
https://www.instagram.com/okami_no_hokori/

https://www.facebook.com/okaminohokori/
okaminohokori@gmail.com
Hodowla Shiba Inu – Kraków (Radziszów), woj. małopolskie

nr tel 733300019ZANIM ZADZWONISZ przeczytaj…

Szanowni Państwo! Uprzedzając pytania…

Oczywiście można nas odwiedzić…Ale… 

Proszę pamiętać, że nasz dom to nie zoo, ani dobre miejsce na „weekendowy wyskok z domu”. Nasza hodowla to nasz rodzinny dom.
Nasze życie wygląda dokładnie tak samo jak wasze – tj codziennie wychodzimy do pracy, gotujemy obiady, sprzątamy dom, spędzamy czas z dziećmi PLUS mamy dodatkowy ogrom pracy związany z prowadzeniem hodowli i każdy weekend często spędzamy na dodatkowej pracy z tym związanej lub na chwili wytchnienia na wystawie psów – gdzieś w Polsce (ZAPRASZAMY! To dobre miejsce na weekendowy wyskok). Dlatego proszę – szanuj nas, nasz czas i nasze zwierzęta.
Można pomyśleć, że taka wizyta to przecież chwila, jednak średnio takie wizyty trwają około 1-2 h, więc proszę wyobrazić sobie, że jednego weekendu zadzwoni do nas kilka osób, które TYLKO chcą zobaczyć nasze psiaki. 

Do odwiedzin hodowli zapraszamy wszystkie osoby, które są ZDECYDOWANE na szczeniaka z naszej hodowli! Jednak najpierw prosimy o kontakt mailowy i wypełnienie formularza wstępnej rezerwacji szczenięcia! Naprawdę chciałabym chociaż trochę poznać osobę, która ma zamiar odwiedzić MÓJ DOM 🙂 więc proszę o zrozumienie. Formularz również pomoże przygotować mi się do takich odwiedzin. (Formularz dostaną państwo w odpowiedzi na wiadomość)

Celem naszej hodowli jest przede wszystkim doskonalenie rasy i utworzenie własnej linii psów rasy shiba. W naszej hodowli nie znajdziecie państwo produkcji szczeniąt na szeroką skalę – zazwyczaj mamy średnio 3 mioty rocznie po średnio 3 szczenięta.